Vicc: Az orvoshoz beállít a beteg, és azt mondja: – Doktor úr, nagyon…
Az orvoshoz beállít a beteg, és azt mondja:- Doktor úr, nagyon rosszul érzem magam, azt hiszem nem érem meg a holnapot.A doktor megvizsgálja, aztán így szól:- Ostobaság, amit beszél. Nincs semmi baja,…





























